Bilginler Forum
Need For Speed ProStreet ile ilgili herşey burda!!! Uye_ol
| Bilginler Forum | En Bilgili Forum Sitesi |
Bilginler Forum
Need For Speed ProStreet ile ilgili herşey burda!!! Uye_ol
| Bilginler Forum | En Bilgili Forum Sitesi |
Bilginler Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilginler Forum

Bilginler Forum | Yetkin Forum Güvencesiyle Sizlerle

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Need For Speed ProStreet ile ilgili herşey burda!!!

YazarMesaj
bilgin
Admin
Admin
bilgin

Need For Speed ProStreet ile ilgili herşey burda!!! Empty
MesajKonu: Need For Speed ProStreet ile ilgili herşey burda!!!   Need For Speed ProStreet ile ilgili herşey burda!!! EmptyPaz Nis. 25, 2010 8:30 am

Need For Speed ProStreet
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista
İşlemci: 2.8 GHz veya daha fazlası (Windows Vista için 3.0 GHz)
RAM: 512 MB RAM veya daha fazlası (Windows Vista için 1 GB RAM)
Sabit Disk: 8.1 GB boş sabit disk alanı
Ekran kartı: 128 MB veya daha fazla (Pixel Shader 2.0, AGP ve PCIe)
DirectX: Versiyon 9.0c
DVD-Sürücü: 8x

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alıntı:

AÇIKLAMA :

Yamanın Kurulumu:

Yamayı kurmaya başlamadan önce oyunu tamamen kapatmalısınız. Oyunun arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamanın kurulumu otomatik kurduğunuz dizine kurulacaktır. Varsayılan olarak bu yama CProgramFilesElectronic Arts klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı ...... klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Açıklama :

Açıkçası ben bu oyundan beklediğimi alamadım. Oyun bir süreden sonra kendini tekrar edip duruyormuş hissi veriyor, müzikler sönük, yarışlardan çok heyecan alamadım ve en önemlisi polis yok. Bu bakımdan oyunu pek oynayasım gelmiyor. Canım sıkıldığında ara sıra açıyorum sadece.
Yiğidi öldür hakkını ver demişler. Kontrollerde zorlanmadım, grafikler gayet güzel, hasar modellemesi de biraz geliştirilmiş, araçların sesleri çok iyi, modifiyeler de güzel.
Bana kalırsa serinin en iyi oyunu Most Wanted idi. Grafikler olsun, sesler olsun, müzikler olsun, heyecan olsun, polislerle kovalamaca olsun hepsi çok daha heyecan verici ve çok daha kaliteliydi. ProStreet'in en azından demosunu oynayın derim. Fikir edinmiş olursunuz. Ona göre oyunu alıp almayacağınıza karar verirsiniz. Çünkü oyun çok ortada. Yani beğeneni de çok beğenmeyeni de. Alıp beğenmezseniz paranız boşa gitmesin sonra.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 402KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 1136KB.
http://bilginler.hareketforum.com

Need For Speed ProStreet ile ilgili herşey burda!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Hakkinda Bilmek Istediğiniz Herşey Burda
» Need For Speed Underground 2 Save Game Anlatımı
» Need For Speed Underground2 trainer +10
» Need For Speed Underground 2 Puanlamalar Ve Yollar
» Speed Hack Artık Aramaya Son